BAKELS - bakery ingredients since 1904

Про нас

Виробництво

Продукти

Сервіс

Про нас

Новини

Дослідження і розробки

Плани

КонтактиМіжнародна группа Бейклс (Bakels) – це холдинг. Головний офіс групи EMU Фоундейшн, знаходиться в Швейцарії. Усі дочірні компанії групи працюють під ім’ям Бейклс. Група Бейклс – ведучій світовий розробник, виробник і постачальник інгредієнтів для виробників хлібопекарної, кондитерської промисловості, заморожених напівфабрикатів, сфери суспільного й швидкого харчування і роздрібних мереж.

Де що з історії

Компанія була заснована в 1904 році голландською родиною Бейклс в Амстердамі, Нідерланди. Син одного з братів, Бернард Джей Бейклс - саме та людина, що розпочала міжнародний розвиток бізнесу

. В 2004 році група відзначила свій 100 літній ювілей.

На ринку України група Бейклс представлена фірмою «Бейклс Україна», що була офіційно зареєстрована в травні 2007 року.

Бейклс сьогодні

Сьогодні група компаній Бейклс складається з 30 компаній (15 виробничих і 15 торгівельних) на 5 континентах. У групі працює 1200 співробітників.

Крім того, наші агенти й дистриб'ютори задовольняють потребу в продуктах Бейклс більш, ніж в 120 країнах. Покупцями продуктів Бейклс є: промислові підприємства з виробництва хліба, хлібобулочних, здобних і листкових виробів, піци; кондитерських виробів: кексів, пряників, печива, тортів, рулетів, тістечок, десертів, цукерок. При обслуговуванні специфічних секторів ринку, продажі не обмежуються тільки асортиментами продукції. Пакування (від самої маленької до дорожніх танкерів), обладнання для пакування продуктів, допоміжне обладнання для допомоги у використанні інгредієнтів, розроблені разом з партнерами з урахуванням забезпечення потреб будь-якого покупця, не залежно від того, наскільки він великий, і не залежно від того, яку продукцію він виробляє – всі ці послуги і їхню підтримку надає Группа Бейклс.

Група Бейклс проводить розробку харчових інгредієнтів, сприяє у впровадженні виробничих потужностей і здійснює технічну підтримку при створенні практично будь-яких інгредієнтів, які можуть знадобитися виробникові. Філософія Бейклс

Філософія Групи Бейклс, що пропонує такій великій асортимент продукції, полягає в тому, що вся продукція повинна бути безпечною, високоякісною і доступною за ціною.

Всі виробничі компанії в Групі Бейклс мають ресурси для проведення досліджень і розвитку своїх місцевих ринків. Власні Центри якості проводять новітні науково-дослідні розробки по усьому світі й надають розроблене ноу-хау всім членам Групи Бейклс. Всі подібні розробки координуються дослідницькою компанією «Бейклс Дослідження», що перебуває в Австралії і в свою чергу проводяться фундаментальні розробки продуктів, сировини й виробничих процесів для всіх груп компанії. Тісне співробітництво місцевих і центральних лабораторій підтверджує, що Група компаній Бейклс дійсно «думає глобально - діє локально».

Сполучення таких параметрів як: відданість і компетентність персоналу; існування компаній і представництв групи по усьому світі; сильні позиції компаній разом із широкими пізнаннями й досвідом, які постійно обновляються шляхом серйозних вкладень у процес науково-дослідних робіт - є ключовими компетенціями групи «Бейклс» і гарантією того, що група «Бейклс» буде залишатися на передових позиціях у хлібопекарській і кондитерської індустрії.